Zakłady bukmacherskie na Bundesligę – gdzie i jak obstawiać ligę niemiecką?

Liga niemiecka uznawana jest za jedną z najmocniejszych w całej Europie, ale i na świecie. Faktem jest też, że wiele osób z Polski – głównie za sprawą Roberta Lewandowskiego i wielu innych polskich zawodników – interesuje się jej obstawianiem. Jak jednak to robić i co wiedzieć na jego temat zanim się go podejmie? Którzy polscy bukmacherzy stwarzają ku temu zdecydowanie najlepsze warunki? O tym porozmawiamy w dzisiejszym wpisie.

gdzie obstawiać bundesligę
Zakłady bukmacherskie na Bundesligę – gdzie i jak obstawiać ligę niemiecką?

Bundesliga 2021/2022 – typy bukmacherskie

Typy na Bundesligę są czymś, na czego tworzenie w naszym kraju decyduje się mnóstwo ludzi. Pytanie w tym wszystkim jest jedno – jak tworzyć je w taki sposób, by były skuteczne?

Przede wszystkim należy rozpocząć od zapoznania się z układem tabeli. Choć oczywistym jest, że od lat dominuje w niej Bayern Monachium, wiele innych zespołów ma chrapkę na sięgnięcie po najwyższe trofeum ligowe. Warto poznać aspiracje i dążenia każdego z nich, nie pomijając przy tym dolnych części tabeli. Również tam toczy się zażarta rywalizacja o to, kto pozostanie w rozgrywkach, a kto będzie musiał zawalczyć w drugim ich poziomie w przyszłym sezonie.

Skuteczne obstawianie Bundesligi warto zacząć od dokładnej analizy zarówno tabeli ligowej, jak i składu każdego z zespołów. Jest to liga, w której aż roi się od gwiazd światowego formatu. Te zaś są w stanie zmienić wiele w przebiegu każdego spotkania. Na korzyść i niekorzyść (na przykład w przypadku ich kontuzji).

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl

Tworząc własne typy na Bundesligę warto też zwracać uwagę na kursy bukmacherskie. Polscy bukmacherzy bardzo dbają o to, by stały one na odpowiednim poziomie – zwłaszcza że Bundesliga nie jest czymś niszowym. Dokładnie więc analizują spotkania i dobierają kursy adekwatne właśnie do nich. Błędem byłoby nietraktowanie tego jako wskazówki. W Internecie aż roi się od wszelkiego rodzaju analiz oraz miejsc, w których można znaleźć solidne typy. Są one w stanie dostarczyć mnóstwa informacji na temat każdego kolejnego spotkania. Je również warto brać pod uwagę przy tworzeniu własnych typów. Potrafią być świetną podpowiedzią.

Bundesliga jest specyficzna, ale rządzą nią pewne schematy, opanowanie których jest w stanie w dużym stopniu zwiększyć skuteczność obstawiania i sprawić, że to będzie obiektywnie przyjemniejsze (bo właśnie przynoszące znacznie więcej korzyści). Należy jednak pamiętać, by do obstawiania odpowiednio się przygotować. Bagatelizowanie tego nie wpłynie bowiem dobrze na ową skuteczność, a pozbawi szansy na obstawianie inteligentne i rozsądne, niebazujące na intuicji.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać Bundesligę u najlepszych bukmacherów?

Jako jedna z najatrakcyjniejszych lig do oglądania i obstawiania w Europie, Bundesliga stanowi bardzo częsty wybór osób zainteresowanych właśnie zakładami bukmacherskimi. Często jednak obstawiają one polegając na własnej intuicji i przeczuciu aniżeli na sztywnych faktach. Tymczasem ważna w tym wszystkim jest analiza, ale i umiejętne podejście do specyfiki tej ligi. Poniżej przedstawiamy nasze porady na temat tego, jak obstawiać ligę niemiecką.

  • Stawiaj na gole Roberta Lewandowskiego – Lewandowski jest najlepszym strzelcem w Bundeslidze i strzela w prawie każdym spotkaniu, w jakim się pojawi. Drużyna gra pod niego, a ze względu na to może on być świetną opcją na obstawianie.
  • Obstawiaj bramkowe remisy – jeżeli w którymś spotkaniu planujesz postawić na remis, postaw na ten bramkowy (najlepiej 1:1). W ubiegłym sezonie aż 13% spośród wszystkich spotkań (wygranych, przegranych i zremisowanych) zakończyło się właśnie takim).
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Przejrzyj historyczne sezony – Bundesliga posiada grono swoich najlepszych drużyn, które w każdym kolejnym roku radzą sobie znakomicie. Dobrze byłoby, gdybyś wiedział, o jakie drużyny konkretne chodzi.
  • Pewniaki obstawiaj z handicapem, w szczególności jeśli stawiasz na Bayern Monachium. Ta drużyna dominuje i większość spotkań wygrywa bardzo pewnie. Weź to pod uwagę tworząc swoje typy na Bundesligę.

Gdzie obstawiać Bundesligę?

Bundesliga jest na tyle popularną ligą europejską, że w swojej ofercie posiadają ją wszyscy najlepsi bukmacherzy w Polsce, ale i ci mniej znani i popularni. To od niej – zaraz po Ekstraklasie i Premier League – tak właściwie rozpoczynają budowanie swojej oferty. U którego z nich warto jest więc ją obstawiać, by zyskać na tym najwięcej?

Zdecydowanie najlepiej jest skłonić się ku bukmacherom najsolidniejszym i najpopularniejszym. Takim, którzy działają na rynku odpowiednio długo, ale też prezentują praktycznie bezkonkurencyjną ofertę. Doskonałym przykładem takiego właśnie operatora może być STSFortuna czy eWinner. Wszyscy trzej wyraźnie przeganiają innych – zwłaszcza w kontekście kursów bukmacherskich oraz pokrycia (tutaj – kompletnego, bo pozwalającego na typowanie wszystkich spotkań). Mecze Bundesligi można u nich obstawiać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, co często gwarantuje jeszcze lepsze kursy.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl

Co ważne, bukmacherzy online często opracowują specjalne bonusy bukmacherskie ściśle związane właśnie z ofertą na ligę niemiecką. Warto więc ją przeglądać jeszcze zanim podejmie się decyzję o rejestracji. Zastanawiając się też, gdzie obstawiać ligę niemiecką, można dojść do wniosku, że opłacalną jest rejestracja u kilku buków. Da ona największą swobodę w wyborze kursów najatrakcyjniejszych względem konkretnego spotkania sportowego.

Gdzie oglądać Bundesligę na żywo?

Bundesliga w Polsce jest emitowana wyłącznie przez Viaplay (od sezonu 2020/2021). Jest to platforma, która pobiera od ludzi opłaty abonamentowe. Nie oznacza to jednak, że jest ona jedynym miejscem, w którym można oglądać zmagania w najwyższej pod względem poziomu lidze w Niemczech. Z pomocą mogą tutaj przyjść polscy bukmacherzy online, kilku z których nabyło licencję na pokazywanie rozgrywek swoim klientom. Z takiej opcji mogą skorzystać użytkownicy korzystający z oferty bukmacherów STS oraz Fortuna, którzy każde spotkanie, którego darmową transmisję oferują udostępniają do obstawiania na żywo. Jak to się więc mówi, bez problemu można tutaj upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, oglądając i obstawiając jednocześnie.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Polskie firmy bukmacherskie