Traf zakłady bukmacherskie – gonitwy koni przez internet

Zakłady konne na Służewcu, funkcjonują już począwszy od roku 2010, niemniej jednak w grudniu roku 2018 firma bukmacherska Traf, weszła również na rynek internetowy, dostając właściwe zezwolenia. Tym samym miała szansę się ona stać legalnie funkcjonującym bukiem posiadającym licencję na poczet prowadzenia zakładów za pośrednictwem sieci. Traf zajmuje się na co dzień organizowaniem i sprzedawaniem zakładów na poczet wyścigów konnych, głównie na torach w naszym kraju, niemniej jednak od roku 2012 również na torach francuskich. W lipcu 2019 roku, udało mu się wystartować z własną witryną internetową, dzięki temu konne zakłady możemy obstawiać za pośrednictwem internetu. 

traf gonitwy koni przez internet
Traf zakłady bukmacherskie – gonitwy koni przez internet

Siedziba tego buka, mieści się w Warszawie na ulicy Kijowskiej 1. Numer pozwolenia na poczet prowadzenia wzajemnych zakładów w internecie, to:  PS4.6831.3.2018.

Oferta zakładów bukmacherskich od Traf

Po trafieniu na witrynę internetową trafonline.pl, bez konieczności logowania, będziemy mogli odnaleźć informacje na temat puli na mające się odbyć w najbliższym czasie wyścigi. Niżej znajduje się króciutka instrukcja odnośnie tego, jak obstawiać konne wyścigi. W menu górnym, znajdziemy osiem zakładek. W pierwszej o nazwie ,,o nas”, możemy zapoznać się z krótką nitką odnośnie Traf zakładów wzajemnych. Następna to ,,jak grać” i znajdziemy w niej opis właściwego obstawiania gonitw. Z tej zakładki dowiemy się, jakie zakłady udostępnione są w Traf w internecie. Zobaczmy więc, co możemy obstawiać. 

Jednogonitwowe zakłady: 

 • czwórka,
 • trójka,
 • dwójka,
 • porządek,
 • zwyczajny. 

wielogonitwowe zakłady: 

 • septyma,
 • kwinta,
 • tripla,
 • dubla. 

W wymienionej zakładce, możemy zapoznać się z systemami obstawiania wyścigów: ściana oraz box. Druga polegać będzie na graniu wszelkich możliwych kombinacji z wybranych przez nas koni. Pierwszy umożliwia zagranie wszystkich z koni w wyścigu na jedno z miejsc. Bukmacher wyjaśnia także, jak prezentuje się rozliczenie zakładów, kiedy koń będzie wycofany z wyścigu i jak funkcjonują zwroty. Typerom przysługuje także prawo do złożenia reklamacji oraz Traf wyjaśnia jak można ją złożyć. W tejże zakładce znajdziemy również broszury zawierające szczegółowe informacje na temat obstawiania. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl

Następną sekcja są gonitwy. Zamieszczona jest tam lista zdarzeń, które można obstawiać w Traf online. Na stronie internetowej trafonline.pl, znaleźć można gonitwy z torów we Francji, z Sopotu, Partynic czy Służewca. Do każdego ze zdarzeń załączony jest plan gonitw, program, tpy dziennikarzy oraz udostępnione zakłady. Po gonitwie udostępniane są także rezultaty oraz informacje na temat wypłat wygranych.  

Zanim Traf pozwolił na obstawianie zakładów w internecie, miał w posiadaniu stacjonarne punkty bukmacherskie, które funkcjonują po dziś dzień. W zakładce o nazwie znajdź punkt, znalazła się mapa, na której zaznaczone są wszelkie punkty naziemne tego buka na terenie Polski. W następnych sekcjach menu znajdziemy informacje o właściwej grze, przycisk logowania, FAQ oraz kontakt do tego buka. 

Jak wiemy, Traf pozwala na obstawianie wyłącznie zakładów na konne wyścigi i to nie w przypadku wszystkich największych na świecie wyścigowych torów. Po tym, jak zalogujemy się na konto typera, wygląd menu górnego podlega zmianie. Wybierając opcję graj teraz, możemy zobaczyć propozycję zakładów wielogonitwowych oraz jednogonitwowych na wybrany dzień. Dalej znajdziemy program gonitw i jak jego nazwa wskazuje, znaleźć tam można rozpiskę dotyczącą wszelkich minionych oraz przyszłych wyścigów. W prognozowanych wypłatach, możemy zobaczyć jakie wygrane potencjalnie dostaną gracze za wybrane zakłady. Traf wprowadził również opcję zobaczenia transmisji online z zawodów. Udostępnione streamingi, zostały umieszczone w sekcji oglądania na żywo. Wystarczy, iż zalogujemy się na własne konto i możemy już oglądać wyścigi. Historię własnych zakładów możemy sprawdzać również na stronie. Dalej znajdują się informacje odnośnie konta gracza oraz indywidualne ustawienia: 

 • weryfikacja konta,
 • kanały kontaktu,
 • odpowiedzialna gra,
 • ustawienia konta,
 • transakcje,
 • wypłaty,
 • depozyt.
typowanie zakładów za darmo
Obstawianie zakładów bez depozytu w STS online

Zakłady konne w internecie Traf online

Zakłady można podzielić na kilka typów, które zostały już wymienione we wcześniejszej części tekstu. Warto dowiedzieć się, jak wygląda ich obstawianie u buka Traf. 

Najbardziej popularny, będzie zwyczajny zakład, a zatem obstawianie konia, który ma wygrać wyścig. Koszt takiego zakładu, to 5 złotych. 

 • w zakładzie porządek obstawiamy konia, który zajmie pierwsze oraz drugie miejsce, w dowolnie wybranej kolejności. W wyścigu musi brać udział minimum siedem koni. Cena zakładu to 3 złote,
 • zakład dwójka zbliżony jest do zakładu o nazwie porządek. To także obstawiamy konia, który zajmie pierwsze oraz drugie miejsce. Jednakże musimy dokładnie określić, który znajdzie się na pierwszym, a który zaś na drugim miejscu. Zakład ten kosztuje 3 złote, 
 • zakłady trójka oraz czwórka, są analogiczne do dwójki. Obstawiamy jednakże trzy albo cztery pierwsze miejsca na podium. Za trójkę zapłacimy 3 złote, zaś za czwórkę 2 złote. 
Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl

Istnieją również kombinacje, jak septyma, kwinta, tripla czy dubla. Na przykład w dubli obstawiamy te konie, którym uda się zająć pierwsze miejsca w dwóch gonitwach albo te, które zajmą pierwsze oraz drugie lub pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w dwóch gonitwach. Koszt jednego zakładu, to 3 złote. 

Kod promocyjny w Traf zakłady wzajemne

Wszyscy bukmacherzy działający online, mają dla graczy powitalne bonusy, czyli promocje z przeznaczeniem dla osób, które zdecydują się na założenie konta. Nierzadko oferują także promocyjne kody, które wpisywane w odpowiednim formularzu podczas rejestracji, otwierają nam drogę do podwyższonych albo dodatkowych bonusów. Niestety bukmacher Traf, nie posiada takiego kodu. Jakby było tego mało, nie można znaleźć u niego choćby niewielkich powitalnych bonusów. Nieco nas ten fakt dziwi, gdyż na pewno pakiet na start, potrafi zachęcić większą ilość osób do zakładania konta. 

Bukmacher Traf – rejestracja online

Rejestracyjny formularz u nowego buka, złożony jest z trzech etapów. W pierwszym należy podać własne dane (nazwisko, imię, PESEL, adres, obywatelstwo, datę urodzenia, e-mail, numer dowodu osobistego, numer konta bankowego czy też hasło). Drugim krokiem będą odpowiednie zgody – limity, potwierdzenie naszej pełnoletniości, polityka prywatności oraz regulamin serwisu. Trzecim oraz ostatnim krokiem, będą oświadczenia. 

Obsługa klienta

U każdego buka, ważny element stanowi obsługa klienta. Jak do tej kwestii podchodzi buk Traf? Wypada na tym punkcie średnio, jeśli porównać go z konkurencją. W razie pytań albo problemów, możemy się skontaktować telefonicznie z bukmacherem, mailowo, albo poprzez kontaktowy formularz, który dostępny jest na jego witrynie internetowej. Zakłady wzajemne Traf, mają również rozbudowany FAQ, gdzie możemy znaleźć odpowiedzi na najbardziej istotne pytania związane z rejestracją czy też bezpieczeństwem. Niestety brak jest czatu na żywo. Informacje na temat zakładów, można zaś odnaleźć w zakładce o nazwie jak grać, natomiast wiadomości odnośnie programów i planów gonitw, o wynikach, typach i zakładach – w zakładce przeznaczonej dla gracza. 

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Polskie firmy bukmacherskie