STS – jak można wpłacać i wypłacać pieniądze?

Znajomi (którzy są bardziej doświadczeni, jeśli chodzi o bukmacherkę) doradzili Ci tego bukmachera? Dlaczego warto rzeczywiście zdecydować się na STS? Jest to legalna firma bukmacherska, która np. zapewnia profesjonalnie realizowane transakcje finansowe. Czym się one charakteryzują w praktyce? W jaki sposób zainteresowany Klient może dokonywać wpłat? Z jakimi ewentualnie kosztami się to wiąże?

płatności mobilne sts online
STS – jak można wpłacać i wypłacać pieniądze?

Transakcje finansowe w legalnym bukmacherze STS?

Na pewno ta firma bukmacherska nie jest popularna bez żadnej przyczyny. Tych istotnych powodów jest zaś tutaj minimum kilka. Warto podkreślić, że STS jest legalny. Dodatkowo każda osoba, która zarejestruje konto internetowe w tym bukmacherze będzie mogła liczyć na atrakcyjne warunki pod kątem bonusów. Możesz np. zainkasować podwojenie pierwszego depozytu. STS oferuje 100% nawet do 1200 PLN, dodatkowo 200 PLN zakłady bez ryzyka i 29 PLN bez wpłaty własnej (o tym bonusie z kodem promocyjnym piszemy nieco niżej). Poza tym transakcje finansowe są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska STS jest w pełni legalna w Polsce. Dlatego możesz wpłacać i wypłacać pieniądze zasadniczo bez żadnych obaw. Co jest tutaj szczególnie ważne dla zainteresowanych Klientów? Na pewno to, że transakcje finansowe są wykonywane bardzo bezpiecznie. Trochę już siedzimy w bukmacherce i jeszcze nie słyszeliśmy, aby jakakolwiek osoba narzekała, że np. jej depozyt… gdzieś się po drodze zagubił itp. Legalne zakłady bukmacherskie STS to zbyt poważna firma bukmacherska, aby dochodziło do tego typu sytuacji. Wszystko jest odpowiednio zabezpieczone i zaszyfrowane. Poza tym możesz liczyć na to, że transakcje będą odbywały się stosunkowo szybko. Dzięki temu błyskawicznie zasilisz konto. Podobnie jest z wypłatami. Oczywiście, wcześniej musisz potwierdzić swoją tożsamość. Wtedy będziesz mógł bez przeszkód wypłacać zarobione przez Ciebie na bukmacherce pieniądze.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl

Co jeszcze jest tutaj ważne? Na dodatek możesz liczyć na bezpłatne realizowanie transakcji finansowych. W związku z tym nie poniesiesz na tym polu żadnych niepotrzebnych kosztów. Takie transakcje są realizowane przez tego bukmachera non stop. W końcu firma STS działa na tej płaszczyźnie 24 godziny na dobę, przez siedem dni w ciągu danego tygodnia.

Dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta na www.STS.pl, przewidziany jest specjalny kod promocyjny BETONLINE, który gwarantuje graczom 29 PLN bez depozytu! Darmowy bonus jest dostępny wyłącznie po wpisaniu kodu promocyjnego podczas zakładania konta, STS bonus bez depozytu zostanie dopisany do 2 dni roboczych na konto gracza.

Możesz skorzystać z własnego konta bankowego

Jak wpłacać oraz wypłacać pieniądze? Sporo osób decyduje się na zastosowanie w tym celu własnego konta bankowego. Jeśli wybierzesz STS, to jak najbardziej będziesz mógł zdecydować się na ten wariant. Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa bowiem w 100% legalnie. Gdybyś zaś założył konto w jakimś buku, który nie respektuje polskiego prawa w tej dziedzinie, to nie mógłbyś skorzystać z tego wariantu. Trzeba bowiem wiedzieć, że placówki bankowe nie współpracują z takimi podmiotami. Przy pomocy swojego konta bankowego możesz swobodnie wpłacać i wypłacać pieniądze.

superbet zakłady
Bonus w Superbet – kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli chodzi o depozyty, to STS obsługuje aż 24 banki. Transakcje są realizowane błyskawicznie i darmowo. Jedyną opłatę poniesiesz za wykonanie przelewu. Ile? To już zależy od Twojego banku. Warto dodać, że wypłaty trafiają błyskawicznie na konto. STS jest w stanie natychmiast przesłać pieniądze do jedenastu podmiotów bankowych. Jeśli posiadasz konto w innej placówce, to także nie będziesz musiał zbyt długo oczekiwać na pieniądze. W końcu trafią one od Ciebie w ciągu jednego, dwóch dni roboczych.

Karty kredytowe

Obecnie każda profesjonalna firma bukmacherska udostępnia Klientom tę możliwość. Warto zaznaczyć, że możesz zatem korzystać z kart kredytowych nie tylko w czasie dokonywania zakupów w sklepach itp. Jak to konkretnie wygląda w przypadku STS? Możesz skorzystać z takich środków płatniczych, jak Visa oraz Mastercard. Zapoznaj się z limitami. Ile minimalnie możesz wpłacić? Na szczęście nie ma tutaj restrykcyjnych wymogów. Możesz zdecydować się nawet na wpłacenie tylko jednej złotówki. Takie depozyty są księgowane od razu na Twoim koncie bukmacherskim. Jeśli zatem zależy Ci na bezpieczeństwie transakcji, wygodzie oraz czasie, to warto zastanowić się nad tym opisywanym wariantem.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Jakie są inne dostępne opcje płatności w STS online?

STS to firma bukmacherska słynąca z tego, że zapewnia swoim Klientom wiele rozmaitych możliwości obstawiania zakładów, można typować sport, politykę gry karciane Betgames czy nawet pogodę, nie inaczej jest z płatnościami do bukmachera. Możesz zatem skorzystać nie tylko ze swojego konta bankowego albo własnej karty kredytowej. Często wpłaty są dokonywane np. poprzez Blik. To obecnie coraz popularniejsza forma, dzięki której można błyskawicznie zasilić m.in. konto bukmacherskie. Oczywiście, także tutaj nie ma żadnej prowizji. Minimalnie może być wpłacona nawet tylko 1 PLN. Jakie są pozostałe warianty? Chodzi o PayU, Dotpay, PayPal itp. Ewentualnie możesz skorzystać z portfeli internetowych.

Co ważne, ich włodarze wycofali się z realizowania transakcji do nielegalnych firm bukmacherskich. Tutaj jednak nie ma z tym żadnego kłopotu. Masz do wyboru Neteller i Skrill. Nie brakuje osób, które decydują się na wpłacanie poprzez kody Paysafecard. Możesz je swobodnie nabyć np. w Żabkach, których jest coraz więcej na terenie Polski (nie tylko biorąc pod uwagę największe miasta, czy miasteczka). Procedura jest bardzo prosta. Należy kupić kod, a następnie wpisać go w odpowiednie miejsce. Dzięki temu Twoje konto w STS zostanie szybko zasilone.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

Polskie firmy bukmacherskie