Obstawianie zakładów bukmacherskich w stacjonarnym punkcie – blaski i cienie

Co prawda postępująca technologia sprawiła, że spora część rynków zakładów bukmacherskich przeniosła się do sieci, ale jednak nadal jest bardzo duże grono graczy, którzy cały czas wiernie chodzą do punktów stacjonarnych. Oczywiście, zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie ma spore grono zwolenników i przeciwników, jednak postanowiliśmy sprawdzić wady i zalety tradycyjnego obstawiania w stacjonarnych punktach, które znamy od lat. Jeżeli chcesz się o nich dowiedzieć więcej, to zachęcamy cię do przeczytania naszego tekstu.

obstawianie w punkcie stajonarnym
Obstawianie zakładów bukmacherskich w stacjonarnym punkcie – blaski i cienie

Długie kolejki

O ile w tygodniu nie ma większych kolejek, to jednak gdy zbliża się weekend i nadchodzą ważne wydarzenia sportowe, to niestety, zdarzają się tłumy. Raz, że to znacznie ogranicza komfort przebywania w takim lokalu, bo trzeba co chwilę kogoś przepraszać, aby mieć dostęp do oferty czy też tabletu, na których można ją sprawdzić. Nie ma co ukrywać, że takie przeciskanie się przez innych jest mało komfortowe, a dodatkowo największym utrudnieniem są wszechobecne wtedy kolejki. Raz, że mecz zbliża się do końca i chciałbyś go obstawić, bo przecież poświęciłeś tyle czasu na złożenie kuponu, a dwa, że jak na złość osoby, które są przed tobą chcą skorygować swój kupon i potem dodają/odejmują mecze z AKO, co tylko powoduje frustrację i powiększanie się kolejki.

Alternatywą dla takiego podejścia na pewno mogą być zakłady bukmacherskie online, które są o wiele bardziej wygodne i przede wszystkim nie trzeba stać w kolejkach, jak również poświęcać swojego czasu, aby udać się do bukmachera. Można to wszystko zrobić zza ekranu własnego urządzenia mobilnego. Nie trzeba chyba dodawać, że obstawianie przez Internet odbywa się w systemie 24/h, co w porównaniu z klasycznymi punktami bukmacherskimi jest dużą przewagą, bo można na żywo obstawiać wydarzenia, które odbywają się w nocy jak NHL, NFL czy NBA.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl

Wyjątkowy klimat

Każdy, kto chociaż raz miał okazję być w punkcie stacjonarnym, ten wie, że jest to wyjątkowe miejsce. Przede wszystkim można poznać tutaj wyjątkowe osoby, z różnych warstw społecznych, ale wszystkich łączy ich jedno – pasja do obstawiania zakładów bukmacherskich. Nie można zapomnieć o tym, że bardzo często rodzą się tam długie dysputy nad tym czy wygrana dana drużyna, czy też inna. Może to doprowadzić do zacieśnienia więzów pomiędzy graczami, którzy z czasem stają się dla siebie kolegami.

Stacjonarne punkty bukmacherskie, a w zasadzie osoby chodzące do nich przeważnie robią to cyklicznie, więc najczęściej są to jedne i te same osoby, które można tam spotkać. Nie ma co ukrywać, że nawet czy się chce, czy też nie, to i tak zamieni się z kimś parę słów. Oczywiście, motywem przewodnim są zakłady bukmacherskie. Wśród takich graczy mogą okazać się tacy, którzy mają naprawdę dużą wiedzę i ich pomoc być może będzie nieodzowna, aby wygrać pieniądze. Pewnie, gracze też czasem są na siebie zirytowani, bo czasem któryś z nich spowoduje wydłużenie kolejki, o czym wyżej już wspomnieliśmy, ale nie zmienia to faktu, że jednak jest to miejsce zawiązywanie się relacji społecznych.

typowanie zakładów za darmo
Obstawianie zakładów bez depozytu w STS online

Same punkty są tak stworzone, aby gracze czuli się w nich bardzo swobodnie. Przeważnie pracują tam miłe panie, aczkolwiek też nie brakuje panów, które są chętne do rozmowy, ponieważ to też są ludzie, a ich praca wymaga nawet kontaktu z klientem. Takie poczucie sprawia, że gracz chętniej wróci do punktu zakładów bukmacherskich.

Poświęcenie czasu

Myśląc nad minusami, nie mogliśmy zapomnieć o jednym – konieczność wygospodarowania czasu, aby się udać do takiego punktu. Niestety, nie zawsze gracze znajdują czas na to, aby udać się do punktu, by postawić kupon. Praca i rodzina potrafią zająć wiele czasu i tym samym gracze nie mogą fizycznie być w punkcie. Warto oczywiście zainstalować aplikację mobilną od bukmachera, która umożliwia obstawianie zdarzeń w każdym dniu i w każdej chwili, ale jednak nie każdy potrafi obsługiwać telefon w takim stopniu, aby z niej korzystać. Mowa tu szczególnie o osobach starszych, które nie obcują z nowoczesną technologią tak jak młodzież.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl

O ile w większych miastach nie ma żadnego problemu z tym, żeby znaleźć punkt jednego z wielu bukmacherów, którzy funkcjonują na rynku, to jednak na wsiach czy też w mniejszych miejscowościach często jest jeden czy dwa punkty, które niekoniecznie muszą być blisko miejsca zamieszkania. W obecnym świecie, w którym jest wiele obowiązków, nie każdy musi mieć wolną godzinę czy też inną ilość czasu, by się udać do takiego miejsca.

Ograniczenie możliwości uzależnienia się

Nie ma co ukrywać, że granie online sprawia, że można się od tego uzależnić. To bardzo proste, aby ściągnąć aplikację i co chwilę przelewać kolejne pieniądze. Wystarczy tylko się zalogować, zlecić przelew i w zasadzie pieniądze są gotowe na koncie gracza. Mimo wszystko, wycieczki do punktu bukmacherskiego kilka razy w ciągu dnia raczej należą do rzadkości i ludziom, szczególnie osobom starszym nie chciałoby się, chociaż by mieli spore chęci.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na pewno obstawianie zakładów bukmacherskich w punkcie na dłuższą metę jest mniej inwazyjne, ale niestety, jeżeli wpadnie się w nałóg grania, to pojawiają się niemałe problemy, bo zbyt częste pobyty w punktach powodują zawalanie codziennych obowiązków, a nawet może to doprowadzić do prawdziwej fiksacji na tym punkcie. Warto dlatego zawsze mieć z tyłu głowy, aby granie w zakładach bukmacherskich nie było główną motywacją do życia, tylko raczej dodatkiem, ewentualnie rozrywką, na którą można przeznaczyć parę złotych i podbuduje ona emocje, ale raczej nie stanie się najważniejszą rzeczą.

Wyjście na spacer jako aktywność

Zdarza się, że coraz częściej się rozleniwiamy i nawet nie chce nam się wychodzić z domu. Należy jednak pamiętać, że trzeba się ruszać, niezależnie od wieku, chociaż nie oznacza to tego, że trzeba robić parę kilometrów dziennie będąc osobą starszą. Taki spacer połączony z wyjściem do punktu bukmacherskiego jak najbardziej można zaliczyć jako aktywność. Obstawienie kilku meczów i „sklejenie” kuponu może być wystarczającą motywacją, nawet w chłodny dzień, gdy raczej pogoda za oknem do tego nie skłania.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nie jest to zaleta, która się rzuca na pierwszy plan, ale jak najbardziej warto o niej wspomnieć, bo spacery powodują, że spalamy kolejne kalorie oraz nie zamartwiamy się naszymi problemami. Należy pamiętać, że w punkcie możemy spotkać znajomego, dowiedzieć się czegoś ciekawego, więc czynnik społeczny również ma znaczenie.

Obejrzenie transmisji sportowych

Nie każdego stać na to, aby zainstalować w domu płatną telewizję, a największe wydarzenia sportowe jak najbardziej można zobaczyć za pośrednictwem punktów bukmacherskich. Oczywiście, nie chodzi nam o to, żeby przychodzić tam tylko i wyłącznie, by obejrzeć mecz, ale jednak jeżeli chce się poświęcić godzinę czy dwie na pobyt u bukmachera, to jak najbardziej warto obejrzeć mecz Bundesligi czy rodzimej Ekstraklasy.

W punktach przeważnie są dostępne największe kanały sportowe, co sprawia, że nie trzeba wykupywać pakietów sportowych na własną rękę, tylko od czasu do czasu zobaczyć wydarzenie sportowe podczas pobytu u bukmachera. Nawiasem mówiąc, jest to idealny sposób, żeby obserwując taki mecz, można było obstawić takie zdarzenie na żywo i wyczekiwać na szczęśliwe zakończenie, dzięki któremu będzie można natychmiast odebrać wygrane pieniądze.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Polskie firmy bukmacherskie