Noblebet i jego aplikacja mobilna – zalety, funkcjonalności i użytkowanie

Noblebet to bukmacher, który na naszym rynku debiutował stosunkowo niedawno. Wszedł na niego jednak z przytupem, od razu zaskakując bardzo rozbudowaną ofertą. Swoje usługi świadczy nie tylko w obrębie swojego serwisu internetowego, ale też w ramach towarzyszącej mu aplikacji mobilnej. To właśnie na jej dokładnym przeglądzie skupimy się w tym wpisie. Z jakich części oferty bukmachera możemy skorzystać za jej pośrednictwem? Jakimi funkcjonalnościami się wyróżnia i jak zacząć z niej korzystać? Te, ale i wszystkie inne najważniejsze kwestie z nią związane poruszymy w naszym przeglądzie.

aplikacja mobilna noblebet

Oferta bukmachera Noblebet w jego aplikacji mobilnej

Odkąd tylko wdrożył swoją aplikację mobilną, bukmacher Noblebet celował w dostarczenie jej odbiorcom swojej pełnej i kompletnej oferty na zakłady bukmacherskie. Rzeczywiście, udało mu się to, a w jej obrębie możemy znaleźć pełną listę wydarzeń typu pre-match i LIVE – taką, jaka znajduje się w serwisie głównym bukmachera. Podobnie ma się sytuacja z ofertą promocyjną – aplikacja umożliwia nam sięgnięcie zarówno po jego bonus powitalny, jak i każdą inną akcję promocyjną. Tymczasową i stałą.

W obrębie oferty prezentowanej przez aplikację mobilną bukmachera Noblebet znaleźć też można sporty wirtualne – usługę dodatkową, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynków zakładów.

Funkcjonalności w aplikacji Noblebet – przegląd najistotniejszych

Aplikacja mobilna bukmachera Noblebet została wykonana w bardzo estetyczny i minimalistyczny sposób. Owego minimalizmu nie widać jednak w kontekście funkcjonalności, w jakie została wyposażona. Tych jest całe mnóstwo, a wiele spośród nich realnie wpływa na komfort codziennego użytkowania tegoż oprogramowania. Poniżej prezentujemy te najważniejsze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Powiadomienia push

W obrębie aplikacji mobilnej bukmachera Noblebet znaleźć można powiadomienia push, które ostatnimi czasy stały się podstawą tego typu oprogramowania bukmacherskiego. Informują one na bieżąco na temat najważniejszych dla nas spotkań, powiadamiając nas o zmianie w wyniku trwających meczów czy innych zdarzeniach w ich obrębie, którymi moglibyśmy być zainteresowani. Przypominają o obstawieniu naszych ulubionych lig, a także o ofertach promocyjnych, z których możemy skorzystać.

Powiadomienia push w Noblebet można skonfigurować pod siebie – tak, aby odzwierciedlały nasze upodobania i oczekiwania względem nich.

Cash-out

W ramach aplikacji mobilnej Noblebet jesteśmy w stanie skorzystać z opcji cash-out, dzięki której wypłacimy przed czasem część wygranej z naszego nierozwiązanego jeszcze zakładu, pozbywając się tym samym dalszego ryzyka i zapewniając sobie pewną wygraną. Funkcjonalność ta dostępna jest wyłącznie w obrębie spotkań z oferty „na żywo” i tylko w czasie ich trwania. Nie jest też dostępna cały czas. 

typowanie zakładów za darmo
Obstawianie zakładów bez ryzyka w STS online

Match tracker

Aplikacja mobilna Noblebet została też wyposażona w sprawnie działający match tracker. Dzięki niemu każde spotkanie rozgrywane na żywo, a nieposiadające towarzyszącej mu darmowej transmisji (je również można znaleźć w aplikacji) jest zaprezentowane w formie komputerowej wizualizacji. Ułatwia ona obstawianie i pozwala na lepsze zorientowanie się w tym, co rozgrywa się na boisku.

BetBuilder

Jedna z bardziej innowacyjnych funkcjonalności, w których samodzielnie budujemy nasz własny kupon, łącząc ze sobą kilka rynków w jego obrębie, tworząc tym samym kombinację, dzięki której będziemy w stanie wygrać jeszcze więcej. BetBuilder to tak właściwie podzielony na kilka kroków formularz, w którym po kolei podajemy nasze przypuszczenia na temat konkretnych zdarzeń w obrębie wskazanego przez nas meczu, tworząc tym samym jeden zakład (nie jest to kupon akumulacyjny – ten możemy stworzyć dodając do tego zakładu typ na zupełnie inne spotkanie sportowe).

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Instalacja i użytkowanie aplikacji bukmachera Noblebet

Celem korzystania z aplikacji bukmacherskiej Noblebet, musimy wpierw ją zainstalować. Problemu w tym nie powinniśmy mieć posiadając sprzęt marki Apple. Aplikacja w wersji na iOS-a jest bowiem dostępna w oficjalnym sklepie App Store, a jej instalacja przebiega w bardzo standardowy sposób. Inaczej jest w przypadku urządzeń bazujących na architekturze Android. W ich przypadku niemożliwe jest znalezienie jej w obrębie oficjalnego sklepu (jego regulamin zakazuje publikowania aplikacji związanych z hazardem). Chcąc zainstalować ją właśnie na nich, musimy najpierw zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł (zakładka „Bezpieczeństwo” w ustawieniach telefonu), a następnie pobrać i uruchomić specjalny plik .apk, koniecznie z oficjalnej strony Noblebet.

Po uporaniu się z instalacją, konieczne jest dokonanie rejestracji u bukmachera. Musimy to zrobić tylko wtedy, gdy nie mamy jeszcze u niego konta – to jest współdzielone między aplikacją a serwisem głównym. Po zalogowaniu się i zasileniu swojego salda środkami na grę, znajdujemy spotkanie (na przykład za pośrednictwem wbudowanej w aplikację wyszukiwarki) i stawiamy na nie. Wszystko to w wygodny sposób, za pośrednictwem własnego telefonu lub tabletu.

Zalety aplikacji mobilnej bukmachera Noblebet

  • Pełna samodzielność – aplikacja potrafi w pełni zastąpić serwis główny bukmachera Noblebet.
  • Kompletna oferta – w obrębie aplikacji możemy skorzystać z całej oferty, z jaką wychodzi do nas bukmacher Noblebet.
  • Błyskawiczność działania na każdej płaszczyźnie – również w kontekście wypłat i wpłat.
  • Moc funkcjonalności – powiadomienia push i wiele innych przydatnych przy codziennym korzystaniu z niej.
superbet zakłady
Bonus w Superbet – kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja bukmacherska Noblebet – FAQ

Czy aplikacja Noblebet jest udostępniana za darmo?

W rzeczy samej – korzystanie, ale i instalacja aplikacji Noblebet są w pełni bezpłatne. Jedyne koszta to zatem te związane z samym w sobie zawieraniem zakładów. Tak działają legalne zakłady bukmacherskie, bezpłatnie!

Z jakimi urządzeniami współpracuje aplikacja mobilna Noblebet?

Z apki Noblebet są w stanie skorzystać użytkownicy telefonów oraz tabletów z systemami iOS lub Android na pokładzie. Podobnie jak inne aplikacje mobilne bukmacherów w Polsce.

Czy korzystanie z aplikacji wymaga od nas posiadania konta u bukmachera?

Tak – aplikacja mobilna Noblebet wymaga od nas posiadania konta właśnie u niego. To założymy jednak za darmo, również za jej pośrednictwem.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Polskie firmy bukmacherskie