Na jakie premie mogą liczyć nowi gracze bukmachera?

Czy firma bukmacherska STS jest hojna? Zdecydowanie tak! Ten legalny podmiot regularnie zapewnia znakomite warunki na start. Warto zaznaczyć, że obecnie zainteresowani Klienci mogą zdecydować się na kilka różnych promocji. Dowiedz się poniżej o najważniejszych z nich!

premie sts
Na jakie premie mogą liczyć nowi gracze bukmachera?

1500 PLN za trzy depozyty

Firma bukmacherska STS oferuje np. 1500 PLN. Jakie są tutaj warunki? Konieczna jest oczywiście STS rejestracja. Jak już założysz konto, to czeka Cię obowiązek dotyczący depozytów. Idea tej promocji polega na tym, że musisz w ciągu jednego miesiąca (od założenia konta) trzykrotnie wpłacić pieniądze. Jak to zrobisz (i uporasz się z obrotami poprzednimi bonusami), to czeka na Ciebie wiele atrakcji. W pierwszej kolejności otrzymasz 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN. A następnie 50% do 700 PLN. W sumie możesz zatem zainkasować 1500 PLN. Nie dziwi zatem, że STS rejestracja jest wykonywana coraz częściej. Ludzie mają bowiem świadomość, że warto zdecydować się na tego internetowego bukmachera.

Zakład bez ryzyka… nawet do 100 PLN

Jeszcze wcześniej możesz zainkasować ten bonus. Zasady są podobne. Konieczna jest STS rejestracja. W trakcie realizowania tej nieskomplikowanej czynności musisz pamiętać o pewnym fakcie. Mianowicie chodzi o to, by wpisać STS kod promocyjny we właściwe pole. Potem należy wpłacić pieniądze. Jeśli to zrobisz, to ta promocja jest Twoja. Jak zagrasz i przegrasz, to otrzymasz od STS zwrot stawki. Rzeczywiście nawet do 100 PLN. Takie promocje są szczególnie popularne. W końcu tutaj w praktyce… nie można nic stracić. Jeśli przegrasz, to nic wielkiego się zatem nie stanie.

ZOBACZ:

Zaproś kumpli i zainkasuj kolejne kilka stówek

Dlaczego jeszcze warto zarejestrować konto w tym podmiocie bukmacherskim? Chociażby dla tej promocji. Warto dodać, że STS oferuje obecnie bonus za zapraszanie do gry swoich przyjaciół, kolegów, czy znajomych. W swoim prywatnym otoczeniu masz osoby, które posiadają podobne zainteresowania? Też kochają sport oraz zakłady bukmacherskie? Warto zatem zaprosić ich do gry w STS. Dzięki temu nie tylko Ty zyskasz, ale także te osoby! W ramach tej promocji możesz otrzymać nawet 340 PLN. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej STS.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Polskie firmy bukmacherskie