Czy da się wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Szukasz sposobu na wyrywanie w zakładach sportowych? Kolega wspomniał Ci ostatnio o firmie hazardowej Betfan? Masz jednak, co do tego aspektu, sporo wątpliwości? Jak to jest zatem w praktyce? Chcesz się tego dowiedzieć? Poniżej znajdziesz zatem kluczowe informacje dotyczące tego zagadnienia.

Możesz wygrywać, ale tylko w legalnych podmiotach hazardowych

Najważniejsze pytanie dotyczy tego, czy obstawiając zakładach bukmacherskich można faktycznie wygrywać. Warto podkreślić, że tak. Nie każdemu się to jednak udaje. Musisz być zatem tego świadomy, jeśli w końcowym rozrachunku zdecydujesz się na założenie konta w jakimś podmiocie hazardowym. Statystyki pokazują, że około kilka procent userów zarabia na zakładach bukmacherskich. Połowa użytkowników wychodzi mniej więcej na zero. Reszta zaś dokłada do interesu. Zaklady bukmacherskie na pewno muszą być obstawiane tylko w legalnych podmiotach hazardowych. Jak chcesz wygrywać, to musisz to robić zgodnie z przepisami, które obowiązują na terenie naszego kraju. Aktualnie najważniejszym dokumentem dla tej branży jest zaś Ustawa Hazardowa. Obecnie każda firma bukmacherska musi posiadać zezwolenie, by zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne na terenie Polski. Jakie podmioty hazardowe są zaś szczególnie polecane? Jest to m.in. Betfan. Nic nie stoi na przeszkodzie, by posiadać konta także w STS, Fortunie, czy Betclic itp.

Jakie kupony obstawiać?

Jak zależy Ci na tym, by legalnie wygrywać na zakładach bukmacherskich, to musisz stosować się na co dzień do kilku istotnych wskazówek. M.in. chodzi o to, jakie kupony obstawiać… Wyboru nie brakuje. Na przykład zakłady bukmacherskie Betfan posiadają ofertę na kupony solo, akumulowane albo systemowe itd. Co jest rekomendowane? Typowanie kuponów solo. Składają się one z jednego wydarzenia. Co jeszcze jest ważne? Ewentualnie możesz zdecydować się na obstawianie dubli. Są to zaś kupony, które składają się z dwóch wydarzeń. Dlaczego jednak taka forma typowania jest rekomendowana przez ekspertów od bukmacherki? Z jednej strony będziesz miał więcej czasu na wybranie z oferty konkretnego wydarzenia i analizę; od deski do deski. To tutaj jednak nie wszystko. Z drugiej strony im mniej zakładów na kuponach, tym dla Ciebie lepiej. Masz bowiem większe szanse, że uda Ci się poprawnie wytypować wynik.

Jakie dyscypliny na co dzień obstawiać?

To kolejna kwestia, która powinna być przez Ciebie dokładnie przeanalizowana… Co na ten temat mówią eksperci z prawdziwego zdarzenia? Rekomenduje się, by typować wydarzenia (na kuponach solo albo akumulowanych), które są z jednej dyscypliny. Generalnie dobrze byłoby to zawęzić nawet wyłącznie do jednych rozgrywek. Dlaczego jednak panuje taka właśnie opinia? Jeśli marzy Ci się to, aby regularnie wygrywać na zakładach bukmacherskich, to musisz być ekspertem od danego sportu. Nie da się być zaś fachowcem od kilku dyscyplin jednocześnie, prawda?

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Polskie firmy bukmacherskie