Betgames STS – pytania i odpowiedzi

Betgames to usługa, która została wprowadzona w ubiegłym roku przez bukmachera STS. Stał się on tym samym pionierem na polskim rynku właśnie w kontekście tego typu rozwiązania. Mimo, że całość istnieje już od kilku miesięcy i zdążyła przyciągnąć do siebie setki tysięcy obstawiających, wciąż budzi wiele wątpliwości i pytań. Na potrzeby tego wpisu wybraliśmy te, które przewijają się zdecydowanie najczęściej. Na każde z nich postaramy się odpowiedzieć w sposób jak najbardziej wyczerpujący, rozwiewający wszelkie ewentualne wątpliwości związane właśnie z tą usługą.

faq betgames sts
Betgames STS – pytania i odpowiedzi

Czy STS ma wpływ na przebieg kolejnych gier w obrębie Betgames?

STS zajmuje się wyłącznie bukmacherską częścią całej usługi. Dostarczaniem transmisji symulowanych rozdań, ale i ich przeprowadzaniem zajmuje się z kolei dostawca zewnętrzny – Betgames.TV, który w regulaminach polskiego bukmachera określany jest mianem „organizatora”. Nie jest on w żaden sposób powiązany z STS, dlatego też transmisje oraz przebieg rozdań nie mogą być przez polskiego bukmachera zmanipulowane. STS dba zatem o to, by:

  • Zamieszczać na swojej stronie transmisje bezpośrednio od organizatora.
  • Opatrywać transmisje opcjami bukmacherskimi z korespondującymi im kursami – wszystko to jest ustalane w sposób automatyczny (w przeciwieństwie chociażby do spotkań rozgrywanych w formule „na żywo”).
  • Obsługiwać cały proces zawierania zakładów, wraz z operacjami dokonywanymi w obrębie sald finansowych jego klientów.

Jeżeli z kolei chodzi litewską firmę Betgames.TV, do jej obowiązków zaliczyć można:

  • Przygotowywanie transmisji rozdań, które są rozgrywane na żywo w profesjonalnym studio nagrań, a które są dostępne całodobowo (z wyjątkiem, o którym powiemy za chwilę).
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
  • Wprowadzanie kart do systemu informatycznego – robi to krupierka w czasie wyciągania ich (przeciągając je przez specjalny skaner znajdujący się w stole). Dzięki temu karty automatycznie pojawiają się one u bukmachera, a jego oferta dostosowuje się do nowej sytuacji na stole.
  • Dbanie o stabilność transmisji, ich jakość oraz sposób wykonania.

Czy krupierki w grach w ramach usługi Betgames posługują się językiem polskim?

W obrębie większości stołów dostępnych w ramach usługi Betgames krupierki i krupierzy posługują się językiem angielskim. Aktualnie wyjątkiem jest polski stół pokerowy – swoista nowość w ofercie STS, przygotowana w jego ścisłej współpracy z Betgames.TV. W jego obrębie mamy do czynienia z polskimi krupierkami, z którymi możemy wchodzić w bezpośrednią interakcję za pośrednictwem wbudowanego w usługę czatu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co trzeba zrobić, by móc obstawiać gry karciane w Betgames STS?

Głównym wymaganiem związanym z obstawianiem usługi Betgames jest to, w którym typujący musi posiadać konto w serwisie głównym operatora STS, z którym cała ta usługa jest ściśle powiązana. Wiąże się to zatem z koniecznością zarejestrowania się, ale i – po jakimś czasie – weryfikacji własnego konta.

Jeżeli z kolei chodzi o bardziej techniczne wymagania, chcąc typować Betgames musimy posiadać:

  • Środki na tę właśnie grę – ich ilość zależy oczywiście od nas.
  • Urządzenie, za pośrednictwem którego odtworzymy transmisję – może to być komputer stacjonarny, telefon czy tablet.
  • Połączenie z Internetem, które jest rzeczą oczywistą – wymagane jest bowiem również do uruchomienia serwisu internetowego bukmachera.
darmowy poker online w polsce

Warto pamiętać: zakłady bukmacherskie, również w obrębie usługi Betgames, są czymś przeznaczonym wyłącznie dla osób pełnoletnich. Nie możemy ich zawierać, jeśli nie ukończyliśmy osiemnastego roku życia.

Kiedy dokładnie można zawierać zakłady w obrębie tej usługi?

Usługa Betgames jest dostępna każdego każdego dnia tygodnia, miesiąca i roku, całodobowo. Mamy więc do niej dostęp o dowolnej wybranej przez nas porze. Wyjątkiem w tym przypadku jest polski stół pokerowy, który aktualnie prowadzony jest w godzinach od 7:00 rano do 1:00 w nocy. Godziny te uległy przedłużeniu – początkowo był on dostępny w godzinach 15:00 – 24:00. Można więc śmiało przypuszczać, że operator dąży do uczynienia go całodobowym.

Czy aplikacja mobilna bukmachera STS oferuje wsparcie dla usługi Betgames?

Usługa dodatkowa Betgames została przystosowana do telefonów i tabletów z zainstalowaną aplikacją mobilną bukmachera STS. Aplikację STS można bezpłatnie pobrać ze strony www.STS.pl. W związku z tym za jej pośrednictwem można, jednakowo oglądać transmisje symulowanych rozdań w grach dostępnych w tejże usłudze, ale też korzystać z pełnej oferty bukmacherskiej.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl

Od czego zależy wynik każdego z rozdań?

Wszystkie gry oferowane w ramach usługi Betgames bazują na losowości. Krupierka na oczach widzów dokonuje tasowania kart, ale też ich wykładania. Wszystko przebiega zatem dokładnie w taki sam sposób, jak chociażby w kasynie. Zasady każdej z gier są przedstawione na odpowiadającej jej podstronie.

Ile trzeba czekać na rozwiązanie kuponu z zakładem w Betgames?

Wszystko zależy tutaj od gry, w obrębie której zawarliśmy zakład, ale też od jego rodzaju. Jeżeli na przykład postawiliśmy na ostateczny wynik, będziemy musieli poczekać do samego jego końca (w pokerze na przykład rozgrywka została podzielona na etapy). Najdłuższą z gier jest obecnie poker, w którym rozdanie potrafi trwać nawet do pięciu minut. Wszystkie inne gry zamykają się w znacznie krótszym czasie.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Polskie firmy bukmacherskie