Remis w meczu CD Leganés – Espanyol Barcelona?

Leganes to zespół w Primera Division dopiero debiutujący i piszący swoją historię w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii, stąd mecze z udziałem tego klubu są trudne do obstawiania. Nie inaczej będzie w przypadku nadchodzącego wielkimi krokami starcia w środku tabeli, do którego dojdzie na stadionie Leganes już 27 stycznia, a przeciwnikami lokalnego klubu będzie przyjezdny Espanyol z Barcelony. Typy bukmacherskie przygotowane przez różne zakłady legalne w Polsce specjalnie na ten mecz pozwalają liczyć na sporą wygraną w przypadku prawidłowego wskazania. Jednak wybranie faworyta tej potyczki może być bardzo trudne i tylko najbardziej doświadczeni typerzy wiedzą, jak zagrać z tej okazji.

Od strony typowo organizacyjnej i historycznej, Espanyol jest klubem o zdecydowanie większych możliwościach i aspiracjach, ale w tym sezonie w parze z nimi nie idą wyniki i to sensacyjnie Leganes będzie przyjmowało u siebie gości z pozycji drużyny wyżej rozstawionej w tabeli. Z siedmioma zwycięstwami i taką samą liczbą porażek oraz 24 punktami w tabeli, Leganes zajmuje 9 pozycję w La Liga. Z kolei Espanyol przy bilansie 6 wygranych i 7 przegranych spotkań uzbierał do tabeli La Liga 23 punkty, a mimo to znajduje się w zestawieniu dopiero na 14 pozycji.

To obrazuje, jak bardzo spłaszczona jest tabela Primera Division w swojej środkowej strefie i dlatego typy bukmacherskie od tradera na ten mecz są tak kuszące i wysokie.  Każde rozstrzygnięcie jest tutaj możliwe oraz prawdopodobne. Oba kluby nie mają długiej historii meczów między sobą – do tej pory spotykały się trzykrotnie i bilans tych potyczek to 2:1 na korzyść drużyny z Barcelony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *