Mecz sąsiadów w tabeli, Real Betis Balompié – Leganés

Za każdym razem, gdy dochodzi do starcia bezpośrednich sąsiadów w ligowej tabeli, bukmacherzy podnoszą kurs i oczekują większego zainteresowania starciem, zarówno wśród codziennych użytkowników jak i okazjonalnych typerów. Wiele osób gra dość rzadko lub tylko wtedy, gdy pojawia się ciekawa lvbet oferta kursowa na jakieś wydarzenie. Wybór faworyta spotkania pomiędzy Realem Betis a Leganes, do którego dojdzie w ramach najbliższej kolejki La Liga już 15 stycznia na stadionie Betisu, nie jest jednak wcale tak łatwą sprawą.

Od strony czysto teoretycznej i statystycznej, porównanie osiągnięć obu drużyn jest trudne, do znajduje swoje odzwierciedlenie w kursach przygotowanych na to wydarzenie przez lvbet legalny i innych operatorów rynku bukmacherskiego w Polsce. Leganes to 13 drużyna w tabeli, gospodarze zajmują pozycję 14, ale obie drużyny w tym czasie skompletowały po tyle samo punktów – 21. Chociaż to goście mają jeden mecz zaległy do rozegrania i teoretycznie do swojego dorobku dopisać mogą jeszcze dodatkowe 3 punkty. W związku z tym  lv bet zakłady bukmacherskie proponują kurs w okolicach 2.00-2.20 na zwycięstwo gospodarzy i 3.00-3.20 przy wygranej gości.

Widać więc, że zdaniem analityków decydujący przy podobnej sytuacji w tabeli obu klubów, może być czynnik grania na własnym stadionie. Na tym podobieństwo obu drużyn się kończy i warto tutaj bardziej przyjrzeć się różnicom i podobieństwom sportowym. Real Betis strzela bardzo dużo bramek, choć sporo ich traci, co jest efektem otwartego i kontaktowego stylu gry. Leganes to zespół bardzo wycofany i poukładany, gotowy do gry na 0:0 przez całe 90 minut. Co ciekawe, Betis przegrał 4 ze swoich 5 ostatnich meczów (wliczając w to spotkania towarzyskie i pucharowe), podczas gdy goście aż 3-krotnie wygrywali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *