Lille – Stade Rennes. 3 punkty gospodarzy? Zobacz kursy.

Czasami ze wskazaniem chociażby nieznacznego faworyta jakiegoś meczu piłkarskiego, zwłaszcza w tak wyrównanej i pełnej niespodzianek lidze jak francuska Ligue 1, problemy mają zarówno analitycy, dziennikarze, kibice, typerzy jak i sami bukmacherzy. Wtedy najczęściej kurs na obie drużyny jest zbliżony do siebie i dość wysoki, gdyż wszystkie zdarzenia się równie prawdopodobne co nieprawdopodobne i do takiego meczu dojdzie właśnie 17 stycznia na stadionie w Lille, gdzie gospodarze podejmować będą drużynę Stade Rennes.

Według milenium zakłady opinie na temat konkretnych szans na zwycięstwo w tym meczu, są mocno podzielone, co widać także w kursach. Zarówno na zwycięstwo gospodarzy jak i gości, różni operatorzy legalni rynku bukmacherskiego w Polsce jak milenium pl zakłady bukmacherskie, proponują kurs od 2.20 do 3.20, w okolicach 3.00 przedstawia się także najczęściej kurs na remis w tym spotkaniu.

Kogoś, kto amatorsko analizuje szanse na zwycięstwo wyłącznie poprzez porównanie miejsc w tabeli Ligue 1, takie niezdecydowanie bukmacherów i analityków może nieco dziwić. Wszak goście to 9 zespól tabeli, a gospodarze muszą wciąż walczyć o każdy punkt, aby uciec w ogóle ze strefy spadkowej i zapewnić sobie pozostanie w Ligue 1 na kolejny sezon. Ostatnie tygodnie nie były jednak tak jednoznaczne, co dostrzegają analitycy milenium zakłady internetowe.

Przede wszystkim, piłkarze Stade Rennes przegrali swoje 2 ostatnie mecze i spadli o 3 pozycje w ligowej tabeli. Lille jednak nie może pochwalić się dużo lepszymi nastrojami w szatni, która w ostatnich 2 kolejkach raz przegrała i raz zremisowała. Na pewno problemem dla gospodarzy jest bardzo nieskuteczna ofensywa, która w dotychczasowych meczach strzeliła skromne 17 bramek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *