4.02 Bundesliga – Hamburger SV vs Hannover 96 – Postaw pewniaka i ciesz się wygraną!

Wytypowanie jednoznacznego faworyta najbliższego meczu Bundesligi pomiędzy Hamburgiem i Hannoverem, na pewno nie będzie prostym zadaniem. Nawet dla profesjonalnych i doświadczonych typerów, którzy obstawianie meczy live mają we krwi, przeanalizowanie tabeli i składów obu drużyn nie daje jeszcze jednoznacznej odpowiedzi na pytanie – na kogo postawić? Już 4 lutego dojdzie bowiem do meczu, w którym przewaga własnego stadionu może Hamburgowi nie wystarczyć, tym bardziej, że obecnie ekipa gospodarzy zajmuje w Bundeslidze fatalne 17 miejsce i wciąż bronić musi się przed spadkiem.

Hannover jest od strony sportowej w tej chwili w innym miejscu, więc decydując się na obstawianie meczy przez Internet warto najpierw zweryfikować nie tylko aktualne statystyki i zdobycze punktowe obu klubów, ale także ich trendy i tendencje sportowe w perspektywie ostatnich kilkunastu dni. Początkowo w tym sezonie ligowych rozgrywek Hannover nawet zajmował miejsca gwarantujące udział w europejskich pucharach, ale od 10 kolejki zaczęło się sportowe i fizyczne załamanie piłkarzy Hannoveru, w efekcie czego obecnie drużyna gości zajmuje w tabeli 10 miejsce bez większych perspektyw na awans.

Jaki więc typ powinni wybrać gracze decydujący się na obstawianie meczy niemieckiej Bundesligi? Dobrym pomysłem może być wskazanie, czy i ile bramek padnie do przerwy. Szanse na zdobycze bramkowe po obu stronach boiska są duże, albowiem zarówno goście jak i gospodarze mają w tym sezonie dość dziurawą defensywę. Gospodarze stracili do tej pory 29 bramek, natomiast goście 30 i wielce prawdopodobne, że licznik ten będzie dalej nabijał gole również w tym meczu 4 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *