28.04 Ligue 1 – PSG vs Guingamp – Mistrz Francji może wypaść różnie zdaniem bukmacher pl

Chociaż PSG jest już mistrzem, to nie każdy polski bukmacher w nie wierzy

PSG w tym sezonie na pewno szybko zdominowało rozgrywki Ligue 1 i zdobyło mistrzostwo kraju na wiele kolejek przed realnym finiszem rozgrywek, ale fatalna postawa piłkarzy w Lidze Mistrzów oraz zawirowania wokół kontuzjowanego Neymara nie sprzyjają prasie i relacjom klubu z fanami. Dlatego PSG musi pomimo wygrania całej ligi nadal zdobywać wiele bramek i zachwycać swoją grą, chociaż nie każdy legalny bukmacher online jest tak mocno przekonany do tej jakości ofensywnej drużyny z Paryża.

Teoretycznie w meczach jak ten zaplanowany na 28 kwietnia w Paryżu przeciwko Guingamp, nawet bez pomocy Neymara drużyna Cavaniego i M’bappe powinna być w stanie zaaplikować rywalom bardzo dużo bramek. Dlatego sposobem na wygranie większych pieniędzy na kuponie bukmacherskich może być próba wskazania ilości bramek strzelonych do przerwy lub po przerwie. Guingamp jest bowiem 11 w tabeli z aż 48 straconymi bramkami, natomiast obecny mistrz Ligue 1, czyli drużyna PSG, zdobyła w tym czasie 103 bramki!

Ilość bramek, kartek i zwycięstwo na forbet pl

Jednym z ciekawiej zapowiadających się bukmacherów pod względem kursu na to spotkanie jest forbet, który zachęca do obstawiania nie tylko ilości zdobytych bramek przez drużynę PSG. Samo zwycięstwo gospodarzy 28 kwietnia jest więcej niż pewne i za samo wskazanie zwycięzcy kurs maksymalny u nikogo nie przekracza pułapu 1.50. Natomiast przy prawidłowym wskazaniu przedziału ilości kartek w spotkaniu i dodatkowym zgadnięciu ilości bramek zdobytych w danym okresie – zainkasować można kurs łączny w wysokości powyżej 12.00-15.00.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *