27.12 NBA – Miami Heat – Orlando Magic

Miami Heat to zespół niezmiennie przyciągający ogromne zainteresowanie i liczący się w każdych kolejnych rozgrywkach NBA głównie dzięki temu, że Miami to prawdziwie koszykarskie miasto. W ostatnim sezonie Miami Heat znalazło się na pierwszym niepremiowanym awansem do play-off miejscu w konferencji, co było naturalnie wielką tragedią. W tym sezonie sytuacja nie uległa szczególnej poprawie i Miami Heat ponownie znajduje się poza czołową ósemką wschodniej konferencji. Do strefy dającej grę w play-off brakuje im jednak tylko dwóch zwycięstw, a do hali w Miami 27 grudnia przyjeżdża zespół w jeszcze gorszej dyspozycji tego sezonu, Orlando Magic. Jest to więc doskonała okazja, aby zajrzeć na lv bet zakłady bukmacherskie i sprawdzić kursy na teoretycznego faworyta potyczki.

Różnica w poziomie sportowym obu drużyn nie jest może ogromna, ale Orlando zmaga się z jeszcze większymi kłopotami, niż Miami Heat, czego dowodem może być dopiero 12 miejsce w konferencji i słaby bilans wygranych do przegranych 10-15. Jeśli Miami Heat wygra spotkanie na własnym terenie, w co zdają się dawać wiarę lvbet i inni operatorzy polskiego rynku bukmacherskiego, ich bilans będzie wtedy zrównany i wyniesie 12-12. To może też dać bezpośredni awans na ósme miejsce i obecność w gronie drużyn liczących się w walce o play-offy.

Pamiętać trzeba naturalnie także o tym, że faza zasadnicza NBA będzie jeszcze bardzo długo rozgrywana i obecne miejsca w grupie mogą się zdecydowanie odwrócić. Lvbet opinie dominujące wśród doświadczonych typerów zakładają, że Orlando będzie mocno zmęczone po serii wyjazdowych spotkań, a Miami Heat jak zwykle wykorzysta ogromne wsparcie publiczności i przewagę własnej hali do zapewnienia sobie kolejnego zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *