24.07 Liga Mistrzów – PAOK vs FC Basel – Strony bukmacherskie zapraszają na hit eliminacji

Basel i PAOK wpadły na siebie w eliminacjach, bukmacherzy szaleją

Legalne zakłady bukmacherskie zawsze bacznie śledzą Ligę Mistrzów, oferując ciekawe propozycje kursowe jeszcze na etapie kwalifikacji. Eliminacje do tego turnieju są często pełne ciekawych zestawień i nie inaczej jest tym razem, kiedy los złączył ze sobą utytułowane i znane w Europie kluby z Bazylei oraz PAOK Saloniki. Ich pierwszy mecz zaplanowany został na 24 lipca i dla wielu firm bukmacherskich jest to wymarzona okazja do tego, aby zaproponować typerom ciekawe oraz konkurencyjne kursy.

Wskazanie faworyta tego spotkania nie jest proste, zwłaszcza na początku sezonu, kiedy ma się jeszcze dość mało twardych danych i materiałów poglądowych do ocenienia faktycznego przygotowania i formy klubu piłkarskiego. PAOK awansował do eliminacji Ligi Mistrzów, chociaż organizacyjnie i finansowo cała liga grecka ma ogromne problemy kolejny sezon z rzędu. Bazylea to natomiast marka dobrze zaznajomiona z Ligą Mistrzów i Ligą Europy, prawidłowo zarządzana i strategicznie prowadzona, co ma wpływ na to, że kursy oferowane przez bukmacherów na ich zwycięstwo są znacznie mniej dochodowe.

Oferta kursowa na bukmacher pl

Wszystkie legalne internetowe strony bukmacherskie zachęcają do obstawiania zarówno zwycięzcy jednostkowego meczu zaplanowanego na 24 lipca jak i wskazania tego, kto awansuje po dwumeczu. Może być więc tak, że PAOK będzie w stanie zremisować na własnym stadionie lub nawet wygrać 1:0, ale na wyjeździe w Bazylei nie będzie w stanie obronić przewagi z pierwszego spotkania i ostatecznie dwumecz przegrają i odpadną z eliminacji. Taki scenariusz bukmacherzy w Polsce wyceniają średnio na kurs rzędu 2.50-2.80. Jeśli jednak PAOK-owi udałoby się przejść dalej w drabince Ligi Mistrzów, typerzy przewidujący taki scenariusz mogliby zarobić nawet 4-krotność wniesionego zakładu.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *