24.02 Ekstraklasa – Zagłębie Lubin vs Arka Gdynia – Skorzystaj z kodu „Prezent” i postaw!

Patrząc na tabelę Ekstraklasy powoli można dostrzec, które kluby nie mają już realnej szansy na wejście do grupy mistrzowskiej. Zagłębie Lubin oraz Arka Gdynia, która w roli gościa zagra mecz w Lubinie już 24 lutego w ramach następnej kolejki Ekstraklasy, zajmują w tej chwili miejsca w czołowej ósemce ligi. Przewaga nad miejscem 9, które oznacza już udział w grupie spadkowej, jest jednak niemalże iluzoryczna i w przypadku Zagłębia wynosi skromne 2 punkty. Nikt więc z tej wąskiej grupy nie może jeszcze po 21 kolejkach zakładać, że zajmowane miejsce jest bezpieczne. A obstawianie meczy takich jak ten zaplanowany na 24 lutego w Lubinie jest wyjątkowo trudne – zwłaszcza po przerwie zimowej.

W Polsce przerwa między rundą jesienną a rewanżową jest dość długa i zespoły mają wtedy czas nie tylko na zmiany personalne i transfery, ale także odnowę biologiczną, budowanie wytrzymałości fizycznej, rehabilitację czy trenowanie nowych schematów rozegrania piłki. Wszystko to sprawia, że pierwsze 2-3 kolejki po przerwie mogą zaskoczyć i kompletnie poprzestawiać porządek w tabeli – zwłaszcza, gdy większość klubów ma tyle samo punktów lub dzielą je pojedyncze punkty, bardzo łatwe i szybkie do nadrobienia. Decydując się więc na obstawianie meczy typy warto mieć wcześniej przygotowane i dokładnie przeanalizowane.

Samo sprawdzenie, na której pozycji w tabeli obecnie znajduje się jeden i drugi zespół tutaj nie daje żadnej tajemnej wiedzy. Osoby, dla których obstawianie meczy przez Internet to praktycznie praca zawodowa i jedyne źródło dochodu doskonale wiedzą, że przed wytypowaniem konkretnego wyniku lub zwycięzcy meczu, trzeba pogłębić swoją analizę i bardzo dokładnie zestawić statystykę, wyniki z ostatnich tygodni z umiejętnością przewidywania i plotkami spływającymi z otoczenia obu klubów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *