18.12 NBA – Brooklyn Nets – Indiana Pacers

18 grudnia NBA zawita do Nowego Jorku, gdzie zespół Brooklyn Nets podejmował będzie na własnej hali Indiana Pacers. To doskonała okazja do tego, aby zabawić się w typowanie i wybrać ten mecz pod zakłady. Oferta kursowa proponowana przez legalne zakłady bukmacherskie jest w przypadku tego wydarzenia dość atrakcyjna, chociaż z wytypowaniem zwycięzcy bardziej zaznajomieni z NBA typerzy nie powinni mieć większych problemów. Chociaż do meczu 18 grudnia dojdzie w hali w Nowym Jorku, to zespół gości może nie mieć szczególnych kłopotów z przełamaniem defensywy Brooklyn Nets.

Statystyki z tego sezonu nie dają jeszcze pełnego obrazu rozłożenia siły pomiędzy zespołami NBA, ale około 20 rozegranych do tej pory meczów wskazało jednak pewną uproszoną hierarchię, dzięki której jednak można zagrać w zakłady bukmacherskie internetowe legalne. W konferencji wschodniej Indiana dość wyraźnie wyprzedza Brooklyn. Goście w tabeli konferencji zajmują siódme miejsce i prezentują się na tyle stabilnie, że zajęcie miejsca w ósemce dającej prawo gry w play-offach jest bardzo realne. Z kolei gospodarze to trzeci zespół od końca, a 13 pozycja w grupie wschodnich klubów okupiona jest bilansem zwycięstw do porażek na poziomie 9-14. Bilans Indiany w tym momencie rundy zasadniczej NBA to 13-11 i patrząc tylko i wyłącznie na suche statystyki wybrać można legalne zakłady bukmacherskie online z najlepszą ofertą kursową na dane wydarzenie.

NBA kieruje się jednak swoimi prawami, a najważniejsze jest obciążenie, jakim poddawane są zespoły w ciągu kolejnych dni – czasami w ciągu tygodnia drużyna gra czterokrotnie, trzykrotnie w tym czasie zmieniając miasto i halę rywali. Do załamania formy mentalnej i fizycznej takiego zespołu może dojść w każdej chwili i właśnie na wyjeździe najprędzej stracić na jakości koszykarskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *