18.06 World Cup – Tunezja vs Anglia – Tunezja zaskoczy Anglię? Strony bukmacherskie zgadują

Formę Anglików oceniają zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie online są już w pełni przygotowanie do obsługiwania meczów mistrzostw świata i dają możliwość typowania zarówno wyników grupowych, króla strzelców imprezy czy zdobywcę tytułu mistrzowskiego. W grupie G, z którą krzyżowana będzie po zakończeniu pierwszej fazy imprezy grupa z polską reprezentacją w składzie, teoretycznymi faworytami do awansu są Anglicy. Najpierw, w meczu zaplanowanym na 18 czerwca, Anglicy będą musieli zmierzyć się z niebezpieczną i poważnie przygotowującą się do tegorocznego Mundialu Tunezją.

Oczywiście dysproporcje w indywidualnych umiejętnościach zawodników Tunezji i Anglii są wielkie, ale Anglicy potrafią rozczarowywać, zwłaszcza w pierwszych meczach grupowych na dużych imprezach. Tunezja natomiast przygotowuje się bardzo dobrze do tych mistrzostw – czego dowodzi ogranie Kostaryki i Iranu i zremisowanie z takimi drużynami jak Turcja oraz Portugalia. Skoro więc Tunezja była w stanie w meczu towarzyskim zremisować z aktualnym mistrzem Europy, teoretycznie powinna być w stanie postawić się również Anglikom. Jeśli tak się stanie i w meczu tym padnie remis, niektórzy typerzy mogą być bardzo szczęśliwi.

Kursy proponowane przez legalne bukmacherskie firmy

Lista legalnych polskich bukmacherów nie jest długa, więc porównanie oferty kursowej proponowanej przez poszczególnych operatorów nie powinno zająć wiele czasu. Każdy top bukmacher posiada dobrze zaprojektowaną i funkcjonalną stronę internetową, a coraz częściej także aplikację mobilną, która ułatwia porównywanie kursów i sprawdzanie nadchodzących wydarzeń. Za zwycięstwo Anglików legalne zakłady wypłacają kurs od 1.50 do 2.00, co świadczy o tym, że piłkarze z Anglii wcale nie są murowanymi faworytami do zgarnięcia trzech punktów. Remis w tym spotkaniu może zapewnić wypłacenie 4-krotności wniesionego zakładu.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *