17.09 Ekstraklasa – Zagłębie Sosnowiec vs Górnik Zabrze – Zakłady sportowe nie dają Górnikowi szans z Zagłębiem Sosnowiec!

Firmy bukmacherskie szokują! Górnik znów przegra w Sosnowcu?

W nowej odsłonie LOTTO Ekstraklasy na pierwszy plan wybija się jedna rzecz: słaba dyspozycja Górnika Zabrze. Czwarta ekipa poprzedniego sezonu polskiej Ekstraklasy w tegorocznych siedmiu spotkaniach zdołała wygrać tylko raz, natomiast aż czterokrotnie kończyła mecz podziałem punktów. Ekipa Marcina Brosza staje się coraz bardziej poddenerwowana, dlatego tak ważne będzie wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec. Bukmacherzy w Polsce nie mają jednak dobrych wieści dla Górników – w oddalonym o 30 kilometrów od Zabrza Sosnowcu wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że aura sprzyjać będzie gospodarzom.

Zobacz, jak wygląda ranking bukmacherów na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze

Zagłębiacy do ósmego spotkania w LOTTO Ekstraklasie podejdą z czternastego miejsca w tabeli. Z pięcioma oczkami na koncie tegoroczny beniaminek wyprzedza w tabeli jedynie Cracovię i Pogoń, jednak Dariusz Dudek jest pewien swego. Nie bez powodu STS zaklady bukmacherskie promuje właśnie ekipę gospodarzy – w rywalizacji z Górnikiem, zespół z Sosnowca ma dobrą passę dwóch wygranych z rzędu. Dwukrotne wygrane 2:1 w ramach I ligi w sezonie 2016/17 mogą napawać optymizmem, szczególnie, że Górnicy póki co nie prezentują dawnej formy. To właśnie ten aspekt sprawił, że kurs na wygraną gospodarzy to 2,35, zaś szanse gości wycenia się na 3,13. Zagłębiacy pokazali niedawno charakter, remisując 3:3 ze Śląskiem Wrocław i gdyby nie pechowy karny w doliczonym czasie gdy, mogliby świętować kolejne zwycięstwo. Czy czas na trzy punkty przyjdzie właśnie w tej kolejce? Początek zamykającego ósmą serię spotkań meczu Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze już w najbliższy poniedziałek 17 września o 18:00.

Autor: JB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *