17.02 Ligue 1 – Caen vs Saint Etienne – Obstawiaj z nami.

Caen to drużyna z dołu tabeli Ligue 1, ale zespół Saint Etienne, który przyjedzie do Caen w ramach najbliższej kolejki francuskiej ligi, również znajduje się na samym dole zestawienia. W tym sezonie oba zespoły nie mają powodów do zadowolenia, a trenerzy w ostatnim czasie dokonali licznych zamian w ustawieniu swoich piłkarzy i sposobie organizacji gry. W związku z powyższym 17 lutego na stadionie Caen zwycięzcą może zostać zarówno gospodarz jak i goście, więc typy bukmacherskie na jutro są tutaj bardzo zróżnicowane.

Warto porównać więc ofertę kursową poszczególnych bukmacherów przed wybraniem konkretnego serwisu do obstawiania. Caen będzie gospodarzem meczu z Saint Etienne i na pewno należy brać to pod uwagę wybierając konkretne typy bukmacherskie na weekend. 13 miejsce zajmowane przez gospodarzy obecnie w tabeli Ligue 1 nie jest może zadowalającą pozycją, ale klub ma też niewielką przewagę punktową nad strefą spadkową – zaledwie trzy punkty. Przy bardzo niekorzystnym uwarunkowaniu może to oznaczać nawet spadek do strefy spadkowej po dwóch gorszych kolejkach. Dlatego z przeciwnikami pokroju Caen musi zdobywać punkty, zwłaszcza na własnym boisku i przed własną publicznością.

Największym zmartwieniem kibiców Caen oraz jego piłkarzy i szkoleniowca, jest wyjątkowo niska skuteczność w ataku. Po 23 kolejkach piłkarze gospodarzy zaliczyli tylko 15 trafień, co nie wróży dobrze przed tym spotkaniem. Warto jednak w takich okolicznościach obstawiać typy bukmacherskie dnia mówiące o ilości strzelonych lub straconych bramek. Szanse na to, że Caen strzeli więcej niż jedną bramkę w meczu na własnym boisku, statystycznie uznać trzeba za bardzo niskie. Kurs na takie rozstrzygnięcie u różnych bukmacherów znacząco przekracza 4.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *