15.04 La Liga – Getafe vs Espanyol – Dobry bukmacher pozwoli zarobić na meczu Getafe z Espanyolem

Najlepszy polski bukmacher zaprasza na następną kolejkę La Liga

Primera Division stopniowo wkracza w decydującą fazę rozgrywek i każdy zespół walczący jeszcze o jakieś cele (utrzymanie w lidze, zajęcie miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach) stara się na ostatniej prostej nie gubić żadnych punktów. To gwarantuje, że zespoły mniej obciążone terminarzem rozgrywek, skupione tylko i wyłącznie na najbliższym przeciwniku w La Liga, mają łatwiej o robienie niespodzianek. W efekcie, coraz częściej dochodzi do niespodziewanych rozstrzygnięć, kursy przyjmowane przez forbet pl  z okazji meczów La Liga bywają bardzo okazyjne dla typera.

Mecz zaplanowany na 15 kwietnia pomiędzy Getafe a Espanyolem nie będzie łatwy do wytypowania, ponieważ różnica w tabeli i jakości sportowej obydwu klubów, jest znikoma. Gospodarze spotkania mają o 3 punkty więcej od przyjezdnej ekipy i w efekcie zajmują dopiero 11 pozycję w La Liga – co i tak przy piętnastej pozycji Espanyolu, może robić wrażenie. Problemem drużyny z Barcelony jest w tym sezonie przede wszystkim bardzo niska skuteczność w ataku – przyjezdni piłkarze trafili do siatki rywali w tym sezonie zaledwie 26 razy w 31 kolejkach, co daje im średnią poniżej 1 gola na mecz.

Porównanie bukmacherów oferujących mecze La Liga

Primera Division nie tylko dzięki zespołom z Madrytu i Barcelony cieszy się tak wielkim zainteresowaniem typerów i bukmacherów na całym świecie. Jest to liga dająca ogromne perspektywy zarobienia na atrakcyjnych kursach, a fortuna pl i inni operatorzy chętnie prześcigają się w ofertach kursowych na jej mecze. Wygrana gospodarzy 15 kwietnia będzie oznaczała dla typera wypłacenie nawet 3-krotności wniesionego zakładu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *