12.12 Bundesliga – VFL Wolfsburg – RB Lipsk

Wolfsburg w tym sezonie trzykrotnie wygrywał i trzykrotnie przegrywał w Bundeslidze, natomiast wyjątkowo często udawało się zespołowi „Wilków” remisować, tak u siebie jak i na wyjeździe. Red Bull Lipsk to z kolei zespół o kompletnie odwrotnych statystykach – bardzo rzadko remisuje (w tym sezonie tylko dwukrotnie), za to wygrywał aż ośmiokrotnie, dzięki czemu zajmuje bardzo wysokie, drugie miejsce w tabeli, tuż za plecami Bayernu Monachium. Dlatego mecz pomiędzy wiceliderem a zespołem z Wolfsburga, na stadionie tego drugiego, przewidziany na 12 dzień grudnia, może być doskonałą okazją do tego, aby zaskoczyć trafnym typem i wygrać wysoki kupon w zakładach forbet legalny.

Okazja ku temu jest doskonała, gdyż 12 grudnia rozegrana zostanie jedna z ostatnich kolejek Bundesligi przed krótką zimową przerwą. Zespoły z dołu tabeli są przeważnie w tym okresie szczególnie zmotywowane, a zespoły grające, jak RB Lipsk jesienią także w europejskich pucharach, są zmęczone powyżej standardu. Dlatego przeglądając forbet opinie 2017 na temat nadchodzącego meczu wśród typerów, można dojść do wniosku, że wicemistrz Niemiec nie będzie miał łatwej przeprawy.

Oczywiście za Wolfsburgiem przemawia przewaga własnego stadionu, chociaż Lipsk nie jest drużyną szczególnie źle wypadającą na wyjazdach. Dlatego też forbet live daje typerom nie tylko możliwość wskazywania zwycięzcy tego pojedynku. Można także wiele wygrać typując to, ile bramek padnie w całym spotkaniu lub który zespół sprokuruje rzut karny we własnym polu bramkowym. Wszystko to sprawia, że obserwowanie późniejszego meczu może być dużo bardziej emocjonujące z kuponem bukmacherskim w ręku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *