11.07 World Cup – Chorwacja – Anglia – Bukmacherzy dadzą zarobić na półfinale Anglików

Anglicy faworytami nie tylko na bukmacher pl

Praktycznie wszyscy legalni operatorzy bukmacherscy w Polsce oraz za granicą, są zgodni co do wskazania faworyta drugiego półfinałowego meczu Mistrzostw Świata w Rosji. 11 lipca na stadionie w Łużnikach Chorwacji będą występowali w roli gospodarzy, zaś Anglicy będą starali się awansować po raz trzeci w swojej historii do finału Mistrzostw Świata, a być może, po raz drugi w historii zdobyć Puchar Świata. Legalni bukmacherzy online widzą w Anglikach faworytów pomimo tego, że Chorwaci wykazali się wyjątkowo przytomną i skuteczną grą zarówno w ćwierćfinale przeciwko gospodarzom jak i meczu 1/8 finałów z Danią.

Oczywiście wszyscy mają świadomość, że zarówno w 1/8 jak i ¼ finałów Chorwaci musieli najpierw grać 120 minut, a następnie jeszcze rywalizować w wyniszczających psychicznie i fizycznie rzutach karnych. Dwie wygrane w takich warunkach z jednej strony mogą dać kopa motywacyjnego drużynie dowodzonej przez wychwalanego za cały turniej Lukę Modricia. Mogą jednak także kosztować więcej energii i w starciu z doskonale spisującą się fizycznie drużyną Anglii przygotowanie kondycyjne może zadecydować o rozstrzygnięciach. Wszystkie te niuanse oraz dyspozycja indywidualna gwiazd jednej i drugiej reprezentacji, należy koniecznie wziąć pod uwagę przed wypełnieniem kuponu.

Propozycje zakładów na sts zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie w Internecie zachęcają do typowania zwycięzcy drugiego półfinału wysokimi kursami. Nawet na faworytów z Anglii kurs proponowany przez większość operatorów znacząco przekracza 2.00 i na niektórych stronach oscyluje wokół 2.60. Na pewno jednak nie brakuje takich typerów i kibiców, którzy widzą w Chorwatach faworytów tego spotkania i sprawienie niespodzianki przez tę drużynę w postaci awansu do finału tegorocznego Mundialu byłby u bukmachera warty nawet 4-krotność wniesionego zakładu.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *