10.06 Towarzyski – Austria vs Brazylia – Canarihnhos z perspektywy bukmacher pl

Polscy bukmacherzy wciąż nie są przekonani do siły Brazylii

Reprezentacja Brazylii, nazywana Canarihnos, to jedyna w historii Mistrzostw Świata kadra, która nie opuściła ani jednego turnieju, a także pięciokrotni mistrzowie świata. Jeszcze do niedawna bez względu na personalia zawodników w kadrze, Brazylijczycy zawsze jechali na Mundial jako faworyci do jego wygrania. W ostatniej dekadzie kadra jednak przeszła wiele zawirować i zanotowała wiele wstydliwych wyników i dopiero od dwóch lat widać powrót dawnej piłkarskiej jakości. 10 czerwca, na kilka dni przed pierwszym gwizdkiem rosyjskiego Mundialu, Neymar z kolegami sprawdzą się w ostatnim międzypaństwowym meczu kontrolnym przeciwko drużynie Austrii.

For bet analizując możliwości poszczególnych zespołów bierze pod uwagę przede wszystkim ostatnie wydarzenia wokół reprezentacji, a więc kontuzję i powrót do zdrowia Neymara. Nawet bardzo dobrze zorganizowana i zdyscyplinowana reprezentacja Austrii z pewnością może mieć problemy z powstrzymaniem ofensywy Brazylijczyków. Tym bardziej, że dowodzą tego ostatnie wyniki – Austriacy nie wygrali z Brazylią trzech ostatnich bezpośrednich meczów. Natomiast globalnie mają serię 5 wygranych z rzędu na własnym obiekcie meczów, więc bycie gospodarzem w spotkaniu przeciwko Brazylii 10 czerwca może mieć niemałe znaczenie dla stylu zaprezentowanego przez obie ekipy.

Niespodzianki wyceniane przez bukmacherskie strony

Zakłady bukmacherskie online są skłonne uwierzyć w taki scenariusz jak remis Austrii w meczu z Brazylią do tego stopnia, że u większości bukmacherów kurs na remis nie przekracza pułapu 3.00. Nieznacznie więcej zarobić można na wygranej Austrii – tutaj różni bukmacherzy oferują kurs rzędu 4.00. Jeśli natomiast Brazylii udało by się przełamać doskonałą defensywę Austriaków na ich stadionie, bukmacherzy wypłacą za to raptem 2-krotność wniesionego zakładu.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *