10.02 Ligue 1 – Dijon – Nice – Bramka między 75-90 minutą? Zobacz kursy!

Bukmacherzy przygotowali ciekawą propozycję kursową dla typerów zainteresowanych  najbliższą kolejką Ligue 1. Chociaż mecze może na pierwszy rzut oka nie zachwycają, ciekawe forbet typy mogą urozmaicić oglądanie spotkania. Warto rozważyć obstawienie zakładu typu bramka w ostatnim kwadransie. Różni bukmacherzy, w zależności od typowanej strony, proponują za prawidłowe wskazanie takiego scenariusza kurs powyżej 7.00. Tak jest właśnie w meczu zaplanowanym na 10 lutego pomiędzy Niceą a Dijon, gdzie gospodarzami będzie ten drugi zespół.

Dijon nie jest stawiane w roli faworyta, ale strony bukmacherskie jak forebet chętnie uwzględniają bonus za grę na własnym boisku, zwłaszcza w przypadku klubów zagrożonych spadkiem. Motywacja do zdobycia lub przynajmniej niestracenia trzech punktów przed własną publicznością jest w stanie nawet najgorszy zespół ligi poprowadzić do remisu przeciwko liderowi. Natomiast w potyczce, do jakiej dojdzie 10 lutego pomiędzy Dijon a Niceą na stadionie tego pierwszego, nie można mówić aż o takiej dysproporcji poziomów, przez co gospodarzom powinno być łatwiej o zdobycie chociaż jednego, remisowego punktu.

Analitycy stron bukmacherskich jak forbet przenalizowali dokładnie nie tylko aktualną pozycję obu drużyn w tabeli, ale również dotychczasowe, historyczne osiągnięcia obu klubów i w szczególności bilans ich bezpośrednich meczów między sobą. Nie jest to długa historia – na poziomie Ligue 1 oba kluby grały ze sobą sześciokrotnie i czterokrotnie górą byli piłkarze z Nicei, a Dijon ostatni raz było w stanie wygrać w 2012 roku. Ogromnym problemem Dijon w tym sezonie jest także nieszczelny blok obronny, który dał sobie w dotychczasowych rozgrywkach strzelić aż 46 goli i dobrze dysponowany atak Nicei z Mario Balotellim w roli głównej nie powinien mieć problemów ze strzeleniem na wyjeździe w  Dijon przynajmniej jednej bramki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *