07.12 Liga Europy – Austria Wiedeń – AEK Ateny

W najbliższy czwartek, 7 grudnia o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny mecz fazy grupowej w ramach rozgrywek Ligi Europy. Na boisku o zwycięstwo zagrają dwie drużyny: Austria Wiedeń i AEK Ateny. Obydwie drużyny to dwie z czterech, obok AC Milan i Rijeka, należące do grupy D. W samej grupie AEK Ateny zajmuje miejsce drugie, natomiast Austria Wiedeń dopiero czwarte, ostatnie miejsce. Forbet zakłady przygotował na ten mecz specjalną ofertę dla klientów, którzy obstawiają swoje typy w ramach rozgrywek Ligi Europy.

Austria Wiedeń ma za sobą miażdżącą porażkę z faworytem grupy D. 23 listopada najlepszy zespół w grupie, AC Milan, wygrał z Austrią Wiedeń aż 5:1. AC Milan już teraz ma zapewniony awans do fazy pucharowej rozgrywek Ligi Europy, a Austrii Wiedeń została już tak naprawdę tylko gra o honor. Już w pierwszej połowie Milan rozgromił Austrię Wiedeń 3:1, żeby w drugiej całkowicie kontrolować sytuację na boisku. Forbet nie ma wątpliwości, że i spotkanie z AEK Ateny skończy się dla drużyny ze stolicy Austrii porażką.

AEK Ateny być może nie jest jakąś pokazową grupą i nie wygrywa meczy, ale potrafi świetnie bronić się na boisku przed rywalami. Na pięć spotkań grecka drużyna zremisowała aż cztery, a jedno wygrała. Remis drużyna ma też z AC Milanem – dzięki temu spotkanie z Austrią Wiedeń raczej nie budzi szczególnych wątpliwości, co do przebiegu meczu. Forbet legalny bukmacher rokuje, że albo AEK Ateny wygra mecz z austriackim zespołem, albo też go zremisuje. Drużyna z Austrii ma raczej marne szanse na powodzenie i tym razem, chyba że nagle coś się jej odmieni. Mimo wszystko spotkanie to jest godne uwagi, chociażby ze względu na umiejętności piłkarzy z Aten.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *