03.12 Ekstraklasa – Piast Gliwice – Lech Poznań

Polska Ekstraklasa to piłka na coraz lepszym poziomie, dlatego też mecze w ramach tych rozgrywek są coraz częściej chętnie śledzone przez rzesze kibiców. Jest, co oglądać, bo to piłka naprawdę na europejskim poziomie. Już w niedzielę, 3 grudnia o godzinie 15:30 na boisku spotkają się dwie drużyny – Piast Gliwice i Lech Poznań. Kibice tych obydwu drużyn już teraz mogą brać się za obstawianie meczy online, żeby wytypować swojego zwycięzce. Ekstraklasa ma jasne zasady działań, a drużyny w niej grające są wszystkie na bardzo podobny poziomie. Oglądanie meczy w ramach tych rozgrywek to naprawdę dużą przyjemność.

Historia spotkań obydwu klubów na boisku jest dosyć długa. W samej Ekstraklasie Lech z Piastem spotkał się 16 razy na wszystkich 27 spotkań w historii. Nie powinno raczej nikogo dziwić, że zwycięzcą większości spotkań był Lech Poznań. Obstawianie meczy przez internet za darmo z typem zwycięstwa na Lecha Poznań, to działanie bardzo zrozumiałe. Drużyna z Poznania świetnie radziła sobie w ubiegłorocznych rozgrywkach Ekstraklasy. Już samo obstawianie meczy, w których gra Kolejorz, czyli Lech Poznań, to dla wielu bukmacherów i kibiców jedynie zagwozdka, jakim wynikiem tym razem zakończy się to spotkanie.

Zespół z Gliwic nie radzi sobie jednak tak dobrze jak Lech w obecnie trwających rozgrywkach Ekstraklasy. Mecz z Kolejorzem to szansa na zdobycie punktów, by skutecznie wyrwać się ze strefy spadkowej. Ostatni mecz w ramach Ekstraklasy Piast zremisował w Szczecinie z Pogonią. Trudne warunki pogodowe, w strugach deszczu pozytywnie wpłynęły na kondycję i zaparcie piłkarzy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *